FAQs Complain Problems

Staff

Photo Name Designation Section Email Phone
Bhaktiram Marasini Chief Administrative Officer 9857638111
विष्णु प्रसाद गोतामे उप सचिव दशौँ शिक्षा bishnugotame@gmail.com ९८४१५१२९४०
पशुपति भट्टराई शाखा अधिकृत आठौँ शिक्षा bhattaraipashupati28@gmail.com ९८५७०४५९४९
Mohan Raj Gyawali Information Officer प्रशासन suchanaadhikari@sunwalmun.gov.np 9857045654
Santosh Gaire Engineer 9841062659
खेमराज ढकाल अधिकृत छैटौं आर्थिक विकास khemrajdhakal49@gmail.com ९८५७०६४४९०
Chakrapani Bhandari Section Officer प्रशासन chakrapanibhandari@gmail.com 9847152205
शंकर पन्थी रोजगार संयोजक छैटौं प्रधानमन्त्री रोजगार कार्यक्रम shankarpanthee@gmail.com 9857071157
गङ्गा पाण्डे सहायक पाचौं वडा सचिव ९८६७३८४१९०
केशरी गैरे स.म.वि.नि पाचौं महिला, बालबालिका एवम् ज्येष्ठ नागरिक शाखा
Rama Pandey Assistant 5th प्रशासन pandeyrama645@gmail.com 9857070671
Susmita Paudel Assistant 5th प्रशासन paudelsusmi445@gmail.com 9867176335
Manoj Neupane Technical Assistant कृषि ९८६१७११३७८
सन्तोष खनाल सव इन्जिनियर पाचौं भौतिक पूर्वाधार विकास (प्राविधिक) santoshkhanal802@gmail.com 9844779053
कृष्ण बहादुर कार्की सव इन्जिनियर पाचौं भौतिक पूर्वाधार विकास (प्राविधिक) krish.karki550@gmail.com 9857077550
समिक्षा गुरुङ सव इन्जिनियर पाचौं भौतिक पूर्वाधार विकास (प्राविधिक) gurungsamikshya12@gmail 9844614288
Santosh Panthi Accountant Account Section sonixpanthi77@gmail.com 9847537930
भुपाल सिंह आले सव इन्जिनियर पाचौं भौतिक पूर्वाधार विकास (प्राविधिक) Bhupalale23@gmail.com ९८४५६७३७६१
दिपेश पराजुली सव इन्जिनियर पाचौं भौतिक पूर्वाधार विकास (प्राविधिक) dpaceparajuli@gmail.com 9867225456
Jay Nepal Baniya Technical Assistant
टंक प्रसाद कुँवर अ. स. इन्जिनियर चौथो नक्शांकन ९८५७०४५०९८
Md. Samir Ali Hajam Assistant Accountant राजश्व mdsamir2051@gmail.com 9866806223
सरिता शर्मा स.म.वि.नि. चौथो sharmaasarita2018@gmail.com 9843772161
उमेश गोतामे अ. स. इन्जिनियर चौथो भौतिक पूर्वाधार विकास (प्राविधिक) vnumeshgotame@gmail.com 9840970052
क्षितिज अर्याल अ. स. इन्जिनियर चौथो भौतिक पूर्वाधार विकास (प्राविधिक) Kshitiz.aryal111@gmail.com ९८०७४६६६१६
राम प्रसाद पौडेल कार्यालय सहायक चौथो वडा सचिव ९८४७९२७८६१
अमरनाथ कंवर कार्यालय सहायक चौथो वडा सचिव ९८४७२०६६३५
भीमबहादुर चौधरी खरिदार चौथौ वडा सचिव 9847420514
रेखा कुमारी गुरुङ कार्यालय सहायक चौथो वडा सचिव ९८५७०४६४७३
रिता ज्ञवाली कार्यालय सहायक चौथो वडा सचिव ९८४७५१३११२
दिपक चन्द्र पौडेल हलुका सवारी चालक
नवराज थापा कार्यालय सहयोगी ९८४७०६४४३२